+48 570 028 386

oferta stacja edukacja

Język angielski metodą FunTown

Jesteśmy akredytowaną szkołą językową metody FUN TOWN

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, które pragną opanować język angielski, do naszej Stacji Edukacja. Razem w FunTown English odkryjemy magię języka angielskiego poprzez zabawę, interaktywne gry i ciekawe zajęcia.

Nasza innowacyjna metoda nauki sprawi, że nauka stanie się przyjemnością, a Twoje dziecko będzie mogło swobodnie porozumiewać się w języku angielskim.

Niech każde dziecko odkryje swój potencjał językowy i rozwija umiejętności w Stacji Edukacja!

Nowa metoda nauki języka angielskiego dla dzieci 7-12 lat

Wyobraź sobie kurs językowy, podczas którego dzieci grają w grę planszową…. 

Wyobraź sobie zaangażowane dzieci, które nie czując, że się uczą, wykonują setki ćwiczeń komunikacyjnych i przyswajają struktury gramatyczne. Dla nich to tylko gra. Porywająca, zaskakująca, zabawna. Ale Ty dobrze wiesz, że dzięki niej nauczą się zadawać pytania, prowadzić dialogi w sklepie, zapytać o drogę, a także wyćwiczą struktury gramatyczne i opanują słownictwo, bez żmudnych powtórek i niezliczonych kart pracy!

Funtown to nauka przez zabawę w najczystszej postaci! To dlatego zamiast podręcznika dzieci mają Gamebook, a zamiast kolejnego rozdziału zdobywają “next level”! Za dobre odpowiedzi dzieci zbierają funcoiny, specjalną walutę Fun Town, za którą kupujemy nieruchomości na planszy lub wymieniamy na niespodzianki na koniec roku.

metoda funtown jezyk angielski

Poziomy kursu Fun Town

FunVille

Funville to niewielka osada, która kiedyś zamieni się w przedmieścia. Blisko natury, wymarzone miejsce na pikniki w lesie i wycieczki na pobliską farmę. W małych sklepikach możemy kupować warzywa i owoce, a nawet zjeść smakołyki w lokalnym barze. Żeby zostać obywatelem Funville możesz kupić sobie jeden z niewielkich, wygodnych domków i cieszyć się urokami małego miasteczka. Poznasz też wszędobylskie Fuzzy Friends: Watsona, Howarda, Hugo i Werniego. Uważaj, jeśli trafisz na nie po drodze, lubią zadawać wścibskie pytania!

FunTown

Dla dzieci, które opanowały już podstawy i znają około 500-700 słów i zwrotów polecamy wycieczkę do Funtown! Tu rozwiną swoje wypowiedzi, wcielą się w mieszkańców miasteczka. Mogą robić zakupy, pytać o drogę, rozwiązywać problemy mieszkańców, trafią też na archeologiczne wykopaliska! Opanują także podstawowe czasy w jęz. angielskim, łącznie z
Past Simple. Warto czasem także wybrać się na wycieczkę do pobliskiego Funville, do lasu lub na farmę, by nacieszyć się urokami natury. Okazuje się, że Fuzzy Friends także lubią pomieszkiwać w Funtown! Pogawędzicie z nimi podczas porannego spaceru z psem, lub wycieczki do parku, odpowiadając na dociekliwe pytania. Poznacie także kuzynów Watsona – to Wynonna, Wendy, Whoosy i Wichita.

FunCity

Ponieważ mieszkańcy Funtown intensywnie pracowali nad rozwojem swoich umiejętności, udało im się rozbudować swoje miasto. Niegdyś maleńka osada Funville nagle stała się metropolią! Wysokie wieżowce drapią chmury, a mieszkańcy mogą wybierać między luksusowymi rezydencjami lub wspaniałymi apartamentowcami! Mogą także zyskiwać zupełnie nowe kwalifikacje i zmieniać zawody na bardziej intratne, założyć własną firmę, handlować nieruchomościami, prowadzić bank, lub prywatną klinikę!  Możliwość zamieszkania w Funcity jest nagrodą dla dzieci, które uczą się języka już kilka lat! To miasto wielu możliwości!  Karty akcji są pełne zabawnych zadań. A Fuzzy Friends zaskakują coraz bardziej rozbudowanymi pytaniami! Zapnijcie pasy, przed nami kolejne czasy!

Z FUN TOWN
dzieci mają frajdę...

FunTown - innowacyjna nauka języka angielskiego
FunTown - innowacyjna nauka języka angielskiego
FunTown - innowacyjna nauka języka angielskiego
FunTown - innowacyjna nauka języka angielskiego
FunTown - innowacyjna nauka języka angielskiego