+48 570 028 386

stacja edukacja

Poznaj nas!

poznaj nas

Stacja Edukacja

Nowe, niepowtarzalne miejsce na mapie Rudy Śląskiej, gdzie nauka języka angielskiego staje się przygodą pełną radości!

Nasza placówka to nowe miejsce na mapie Rudy Śląskiej. Powstała z pasji do języka angielskiego i wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży.

Stawiamy na nowatorskie metody nauczania połączone z pozytywną atmosferą i wykorzystaniem nowych technologii na miarę XXI wieku. U nas dzieci i młodzież mają szansę wykorzystać swój naturalny potencjał do komunikowania się w języku obcym, zwiększać pewność siebie i przełamywać bariery językowe.

W naszej ofercie znajdują się kursy języka angielskiego dla dzieci i
młodzieży. Oferujemy kompleksowe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty oraz matury.

Zapraszamy również na zajęcia z matematyki na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej. Oferujemy przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki, jak i matury. Zajęcia odbywają się w małych grupach, parach lub indywidualnie. To Ty wybierasz, jak najlepiej lubisz się uczyć 🙂

korepetycje ruda śląska
stacja edukacja ruda śląska

Dlaczego warto nam zaufać?

1
profesjonalizm, pasja i interaktywna nauka

W Stacji Edukacja w Rudzie Śląskiej stawiamy na profesjonalizm, pasję i interaktywną naukę. Nasz wykwalifikowany zespół nauczycieli jest gotowy, by zapewnić Twojemu dziecku wsparcie i inspirację w nauce języka angielskiego. Dzięki naszym kursom, Twoje dziecko będzie rozwijać swoje umiejętności językowe, zwiększać pewność siebie i osiągać doskonałe wyniki na egzaminach.

innowacyjna metoda funtown english

Razem w FunTown English odkryjemy magię języka angielskiego poprzez zabawę, interaktywne gry i ciekawe zajęcia. Nasza innowacyjna metoda nauki sprawi, że nauka stanie się przyjemnością, a Twoje dziecko będzie mogło swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. Niech każde dziecko odkryje swój potencjał językowy i rozwija umiejętności w Stacji Edukacja!

przygotowanie do egzaminów i zajęcia konwersacyjne

W Stacji Edukacja oferujemy także kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty i matury. Nasz doświadczony zespół nauczycieli pomoże Twojemu dziecku opanować materiał, zwiększyć pewność siebie i osiągnąć doskonałe wyniki na egzaminach. Zapewniamy też zajęcia konwersacyjne, które pomogą Twojemu dziecku rozwijać płynność językową i komunikacyjną.